KONST / Litografier / Litografi 12119133
nr 1211 9133
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Lekpark, Signerad -73, HC-upplaga. Motivet: 44x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:39:37
22/10 18:30:08
22 okt
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas